Dnešním dnem 6.2.2018 pozastavuji svou chovatelskou činnost na dobu neurčitou. Celý můj chov se přesune do chovatelské stanice Činčily z Peček.

K činčilám se snad jednou vrátím, momentálně na ně nemám tolik času, kolik bych chtěla. Odevzdávám moje milované myšky do rukou zkušené chovatelky Jitky Šenfeldové.

Majitelům mých odchovů moc děkuji za informace a fotky.
Určitě je posílejte dále :)


***

Vítáme Vás na internetových stránkách mé chovatelské stanice, která je věnována nejúchvatnějším zvířátkům na světě, činčilkám jihoamerickým.


Celý tento chov vznikl z naší relaxace, nejde nám o zdokonalování barevných mutací činčil, ale o představení činčily, jako domácího mazlíčka. Našim cílem je odchovávat činčilítka, která nebudou agresivní, vystrašená, ale která budou mazlivá, zvyklá na člověka a která budou člověku dělat radost i v těch nejtěžších životních situacích. Chci z nich vychovávat takové parťáky do nepohody.



V našem chovu naleznete tyto barevné mutace činčilek:
Standard Grey, White Ebony, Dark Ebony, Extra Dark Ebony a další…

 



Hobby chov Vertu Amor byl (opět) založen r. 2009. Založily ho 2 činčilky Čiko a Miko – Standard Grey.
Později do rodiny přibyly další činčilky.
Všechno o našich činčilkách se dozvíte v sekci Naše činčilky.
A tak mám tu čest představit vám náš rodinný chov, který dnešním dnem čítá 0 činčil jihoamerických.


 

Naše chovatelská stanice Vertu Amor je členem: