Vzkazy a dotazy

- prostor pro Vás :-)

Gregory

Lucie | 11.01.2014

Dobrý den, před dvěma lety jsem si od Vás odvezla malého Herryho, který nám stále dělá radost, a čas od čau kouknu na Vaše stránky, co je nového a jaká máte miminka, a všimla jsem si, že Gregory, Herryho tatínek, už není uveden ve Vašich činčilkách, tak jsem se chtěla zeptat, kam se poděl...

Re: Gregory

Vera, ChS Vertu Amor | 11.01.2014

Dobrý den,
Gregorek měl menší neshodu s Bublinou (s matkou Herryho), a dále již jako pár nehodlali fungovat, tak jsem byla nucena ho od Bubliny oddělit a Bublina dostala nového samce a Gregorek samičku Sagittario. Vše bylo v pohodě, až do minulého roku, kdy nám Sagittario a Gregorek nadělili čtyřčata. Sagitta se trefila s porodem (vyčerpávajícím porodem čtyřčat) zrovna do těch šílených letních veder, když již pár dní po sobě bylo kolem 38 stupňů. Po tomto porodu nás 2 miminka opustila a 2 se měla čile k světu, bohužel Sagitta nás druhý den po porodu opustila. A činčilata osiřela. Snažili jsme se je odchovat uměle, Gregorek se o ně staral, ale bohužel se nepovedlo. Byla to činčilítka Tristan a Twilight. A Gregorek zůstal sám. Já jsme v té době neměla žádnou samici, kterou bych mu mohla dát a ani nikde nebyla pořádná samice, kterou bych mu mohla koupit. Gregorek začal hubnout a tesknit. Přemýšlela jsem, co s ním. A rozřešení přinesla až kamarádka Petra, která přijela na návštěvu. Odvezla si ho sebou mezi její činčiláky. Takže Gregorkovi dělají společnost činčiláci v ChS Chomutovští činčilánci.
https://www.chomutovsticincilanci.cz/
Tak se dostal na svou původní váhu, s činčilákama vychází perfektně a myslím, že se má fajn. S Gregorkem i s kamarádkou Petrou se vídám pravidelně, tak vím, jak se Gregorek má :-)

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Přidat nový příspěvek